"PlayGG" – mobilny dostęp do Gadu-Gadu w Play

Co to jest "PlayGG"?

"PlayGG" to wersja Gadu-Gadu przeznaczona na Twój telefon w Play. Dzięki aplikacji Java przeznaczonej do instalacji w komórce możesz wszędzie rozmawiać ze wszystkimi swoimi znajomymi z Gadu-Gadu. Na wakacjach, w autobusie czy pociągu odbierzesz wiadomości i zawsze będziesz dostępny. "PlayGG" ma te same podstawowe funkcje, co Gadu-Gadu zainstalowane na Twoim komputerze - wysyłanie i odbieranie wiadomości tekstowych, zarządzenie kontaktami, zmiana statusu obecności lub przelogowanie na inną osobę.


Jak pobrać aplikację:

Ze swojej komórki - wpisz adres http://m.gadu-gadu.pl
lub: Wyślij darmowego SMS o treści PlayGG na nr 321


Opłaty:

Każdy klient Play, który zainstaluje i uruchomi "PlayGG" przez 2 tygodnie będzie mógł za darmo korzystać z dostępu do komunikatora.

Po tym okresie za dostęp do "PlayGG" zapłacisz od 1,22 zł za tydzień. Dokładny cennik Mobilnego Gadu-Gadu znajduję się na stronie: http://mobilne.gadu-gadu.pl/?cost.

Oprócz opłaty za dostęp do "PlayGG" płacisz także za przesyłanie danych zgodnie z cennikiem Twojej oferty!!!!!!!!

Jeśli nie wiesz ile zapłacisz za przesyłanie danych korzystając z "PlayGG" aktywuj w ramach swojego abonamentu "Pakiet Internet" – wpisz *111*23*1# na swoim telefonie i zatwierdź zieloną słuchawką.

Pakiet 5MB wystarczy Ci na swobodne czatowanie ze znajomymi przez cały miesiąc.


Dla kogo:

Zainstaluj aplikację Java i sprawdź, czy na Twoim modelu możesz korzystać z "PlayGG"!

"PlayGG" zostało przetestowane na poniższych modelach telefonów w Play. Jeśli na tej liście nie ma Twojego telefonu to nie oznacza, że nie będziesz mógł korzystać z aplikacji - sprawdź sam!

  • lista modeli telefonó na których aplikacja została przetestowana:

Ustawienia:

wymagany jest profil internetu "internet" APN "Internet"


Więcej info na:

http://mobilne.gadu-gadu.pl/?playgg


Komentarze:

Dodaj nową wypowiedź
lub Zaloguj się jako użytkownik serwisu Wikidot.com
(nie będzie opublikowany)
- +
O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-Share Alike 2.5 License.